Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Dieta Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Weronika Owczarek – Kosmetyczka/ Stylista paznokci/ Stylista rzęs
Weronika Owczarek

Kosmetyczka/ Stylista paznokci/ Stylista rzęs

Dyplomowana kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie :

 

- kosmetyki estetycznej: wizaż, przedłużanie rzęs metodą 1:1, stylizacja paznokci

- kosmetyki leczniczej: masaż i zabiegi z wykorzystaniem profesjonalnej aparatury (odchudzanie i modelowanie sylwetki), pedicure leczniczy

 

Jej atuty to: zdolności manualne, kreatywność, cierpliwość, dbałość o rozwój i zwiększanie doświadczenia zawodowego poprzez kursy i szkolenia, śledzenie aktualnych trendów w kosmetyce

Anna Strzelczyk – Kosmetolog
Anna Strzelczyk

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii szkoły wyższej, uczestniczka wielu kursów, szkoleń i wykładów dotyczących prawidłowej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Pasja do zawodu jest jej priorytetem co przekłada się na jakość wykonywanych usług oraz miłą atmosferę. Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Uśmiechnięta, dokładna, ceniąca pracę z ludźmi i dostrzegająca piękno w każdym człowieku. Jej specjalnością są zabiegi w obrębie twarzy, szyi i dekoltu.

Anna Fatalska – Kosmetyczka/ Stylista paznokci/ Wizażystka
Anna Fatalska

Kosmetyczka/ Stylista paznokci/ Wizażystka

Kosmetyczka, której wielką pasją są zabiegi z zakresu wizażu, stylizacji paznokci oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Z ogromnym zaangażowaniem zajmuje się zabiegami laserowymi, pielęgnacją twarzy , szyi i dekoltu. Cechuje się cierpliwością i dbałością wykonywanych usług.

Doskonały  doradca w  doborze zabiegów oraz kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Podczas zabiegów dba o miłą atmosferę i wprowadza w świat relaksu.

Magdalena Kurp

Specjalista podolog/ Stylista paznokci/ Wizażystka

Wieloletnia praca z pacjentem, jako fizjoterapeuta, nauczyła ją, że najważniejsze to odpowiednia profilaktyka, stąd poszerzyła swoje umiejętności o podologię. Jako specjalista podolog pomaga zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom, utrzymać stopy w stanie zdrowia. Po dokładnej ocenie stanu klinicznego kończyn dolnych, dobiera odpowiedni zestaw zabiegów i środków pielęgnacyjnych, aby zmniejszyć lub wyeliminować zmiany patologiczne w ich obrębie.

Wykonuje również szereg zabiegów kosmetycznych z oferty Instytutu:)

Beata Zawrzykraj

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeutka, specjalizująca się w masażach leczniczych. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach z dziedziny fizjoterapii.


Justyna Pietrzak-Toporek

masażystka

Masażystka której pasją są masaże lecznicze, odchudzające i relaksacyjne (masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi, masaż lomi-lomi, masaż gorącą czekoladą) oraz zabiegi medycyny chińskiej. Dbałość o każdy szczegół i odpowiednią atmosferę podczas masaży sprawia, że klienci chętnie wracają do gabinetu :-)

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie